Mūsu vēsture

Northcon ir koka karkasa māju projektēšanas, ražošanas un būvniecības uzņēmums, kas tirgū darbojas jau vairāk kā 10 gadus. Atšķirībā no daudziem citiem uzņēmumiem, kuru pieredze ir 3D vizualizāciju taisīšana un sapņi par māju biznesu, mēs pēdējo 15 gadu laikā esam uzbūvējuši un nodevuši vairāk kā 270 māju projektus. 95% mūsu produkcijas tiek eksportēti uz Skandināvijas valstīm ar ļoti izaicinošu un skarbu klimatu un visaugstākajām kvalitātes prasībām. Gadu gaitā esam atlasījuši savā sastāvā labākos koka konstrukciju meistarus Latvijā ar augstu atbildību par savu darbu un tā kvalitāti. Mūsu uzņēmuma pamatsastāvs ir pastāvīgi nodarbināti 42 meistari. Mūsu ražotne Lielvārdē gada laikā saražo vidēji 40 mājas (~120 m2 platībā). Paši tās vedam, uzstādam un veicam gan ārējās apdares, gan iekšējas apdares darbus.
Mūsu gadu gaitā krātā pieredze ir ļāvusi mums būvēt gan vienkāršas, gan sarežģītas privātmājas, gan publiskās ēkas – skolas, pansionātus, bērnudārzus, gan dažāda dizaina dzīvokļu ēkas.
Ja Jums ir nepieciešamas koka mājas – nāciet pie mums. Nodrošinām saviem klientiem procesu, kas būs bez liekām rūpēm un stresa. Mūsu pieredze mums ļauj būt līderiem kvalitatīva būvniecības procesa nodrošināšanā Latvijā un Skandināvijas valstīs.

Mūsu ražotne

Mūsu māju rūpnīca atrodas Lielvārdē aptuveni 45 minūšu braucienā no Rīgas. Mūsu rūpnīcā strādā 8-10 augstākās klases koka konstrukciju meistari, kas māju konstrukcijas saliek uz 4 montāžas galdiem. Mūsu telpas ir 1000 m2 zem jumta, bet kopējā teritorija ir 1,8 ha. Ražošanas procesa laikā veidojam siltinātus koka karkasus ar sertificētiem augstākās klases konstrukciju materiāliem. Atkarībā no pasūtījuma – ražošanas procesā paneļiem jau uzliekam apšuvuma dēļus, kā arī iemontējam gan logus, gan ģipškartonu rūpnīcā, lai būvniecības process objektā būtu pēc iespējas īsāks.